Turniej w Krakowie – relacja live! Wyniki i klasyfikacja końcowa | Czarty Kraków
do poczytania...

Aktualności

Turniej w Krakowie – relacja live! Wyniki i klasyfikacja końcowa

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco aktualizowanych wieści z sobotnio-niedzielnych meczów turniejowych na lodowisku w Krakowie!

sobota (14 kwietnia)

TH Sokół Śląsk Katowice – Łotry Kraków  4:3

W wyrównanym meczu, gdzie wygrać mogła każda ze stron, zadecydowały ostatnie sekundy. Gdy przy stanie 3:3 wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, na kilkanaście sekund przed końcową syreną drużyna Sokoła wyrwała punkty Łotrom.

Czarty Kraków – Bystřice nad Pernštejnem 2:2

Remis Czartów po niezbyt dobrym meczu, w którym najpierw prowadziliśmy 1:0, później przegrywaliśmy 1:2. Ostatecznie remis uratował Mateusz Szwachta po indywidualnej akcji i precyzyjnym strzale przy słupku na 5 minut przed końcem spotkania.

Czarty Kraków – Łotry Kraków 0:3

Porażka po meczu, w którym nie wykorzystaliśmy swoich szans, grając zbyt chaotycznie i mało dojrzale. Stracone bramki po kontrach rywali, hattrick-a w drużynie przeciwników zaliczył zawodnik z przeszłością ligową – Bartosz Byrka.

TH Sokół Śląsk Katowice – Bystřice nad Pernštejnem 3:1

Bystřice nad Pernštejnem – Łotry Kraków 5:3

TH Sokół Śląsk Katowice – Czarty Kraków 4:2

Czartom nie udaje się odnieść zwycięstwa mimo najszczerszych chęci. Przegrywając 2:0 doprawadzają do remisu, ale w drugiej połowie meczu nie wykorzystują kilku dobrych sytuacji na strzelenie zwycięskiego gola, co obraca się przeciwko – w końcówce meczu tracimy dwie bramki i niestety zajmujemy ostatnie miejsce w turnieju z jednopunktowym dorobkiem. Cieszą bramki strzelone przez nowych zawodników, którzy dopiero nabierają pewności.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. miejsce: TH Sokół Śląsk Katowice 9 pkt. (3 zwycięstwa), bramki: 11-6
2. miejsce: Bystřice nad Pernštejnem 4 pkt. (1 zwycięstwo, 1 remis, 1 porażka), bramki: 8-7
3. miejsce: Łotry Kraków 3 pkt. (1 zwycięstwo, 2 porażki), bramki: 9-9
4. miejsce: Czarty Kraków 1 pkt. (1 remis, 2 porażki), bramki: 4-9