Statystyki zawodników w KALH w sezonie 2012/2013 | Czarty Kraków
Statystyki zawodników w KALH w sezonie 2012/2013
#PlayerPos.GPGAPTSPIMPPGPPASHGSHA
19Bubka MarcinF510120000
88Cupiał BartłomiejF871821000
77Dudek FilipD792118+21210
80Dziurkowski MarcinD802260001
11Jeleń JakubF401120100
52Kozdęba GrzegorzD800080000
24Kozdronkiewicz KrzysztofF762803110
81Łada PawełF851621010
14Markowicz SebastianF200000000
99Michalski TomaszF600000000
33Mosiądz MarekF300020000
9Nanke WojciechF841520000
21Opozda ArkadiuszF803360200
97Ozimek KamilF620240010
46Ptak MarekF700020000
27Suder KrzysztofF701100000
55Szwachta MateuszD7101121000
79Tuleja AndrzejD701120000
68Żak KrzysztofD732521000

Wyszukiwanie


Ostatni mecz

21.04.2017 12:45 (Sosnowiec)
Nesta Toruń - Czarty Kraków 3:2

22.04.2017 09:00 (Sosnowiec)
Łotry Kraków - Czarty Kraków 2:3

22.04.2017 17:45 (Sosnowiec)
Czarty Kraków - MOHT Gdańsk 3:1

Najbliższy mecz

23.04.2017 11:00 (Sosnowiec)
Wolves Tychy - Czarty Kraków 7:2

Tabela II ligi ŚALH 2016/2017

M-ce Drużyna Mecze Punkty
1. Wolves Tychy 12 24
2. Cracovia Amatorzy 12 20
3. Czarty Kraków 12 13
4. Katowickie Byki 12 12
5. STV Katowice 12 10
6. Zagłębie Sosnowiec II 12 5
7. Chemik Kędzierzyn-Koźle - 0

więcej

Kalendarz Czartów Kraków

Wrzesień 2017

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwum