Statystyki zawodników w KALH w sezonie 2011/2012 | Czarty Kraków
Statystyki zawodników w KALH w sezonie 2011/2012
#PlayerPos.GPGAPTSPIMPPGPPASHGSHA
19Bubka MarcinF1000000000
6Daniel MichałF500000000
80Dziurkowski MarcinD900020000
11Jeleń JakubF82020+KM1000
71Kaleta TomaszF000000000
24Kozdronkiewicz KrzysztofF9114150+KM3002
81Łada PawełF10751222100
14Markowicz SebastianF300000000
99Michalski TomaszF1000040000
33Mosiądz MarekF701120000
9Nanke WojciechF910100000
21Opozda ArkadiuszF9481201300
97Ozimek KamilF811260000
55Szwachta MateuszD1032514+100110
79Tuleja AndrzejD1021360010
40Tuleja WitoldD1011220000
68Żak KrzysztofD810180010

Wyszukiwanie


Ostatni mecz

21.04.2017 12:45 (Sosnowiec)
Nesta Toruń - Czarty Kraków 3:2

22.04.2017 09:00 (Sosnowiec)
Łotry Kraków - Czarty Kraków 2:3

22.04.2017 17:45 (Sosnowiec)
Czarty Kraków - MOHT Gdańsk 3:1

Najbliższy mecz

23.04.2017 11:00 (Sosnowiec)
Wolves Tychy - Czarty Kraków 7:2

Tabela II ligi ŚALH 2016/2017

M-ce Drużyna Mecze Punkty
1. Wolves Tychy 12 24
2. Cracovia Amatorzy 12 20
3. Czarty Kraków 12 13
4. Katowickie Byki 12 12
5. STV Katowice 12 10
6. Zagłębie Sosnowiec II 12 5
7. Chemik Kędzierzyn-Koźle - 0

więcej

Kalendarz Czartów Kraków

Wrzesień 2017

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwum