"Rozkład jazdy" Czartów Kraków w turnieju eliminacyjnym MPA – gr. B w Oświęcimiu | Czarty Kraków
do poczytania...

Aktualności

„Rozkład jazdy” Czartów Kraków w turnieju eliminacyjnym MPA – gr. B w Oświęcimiu

Poniżej prezentujemy terminarz turnieju eliminacyjnego MPA – gr. B w Oświęcimiu (źródło: organizator).

Od czwartku do soboty rozgrywane będą spotkania w grupach, zaś w niedzielę – mecze finałowe turnieju. Awans do gr. A MPA i prawo udziału w przyszłorocznym turnieju finałowym zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny turnieju – jego finaliści. Czarty Kraków zagrają po dwa spotkania grupowe w piątek i sobotę.

Turniej kwalifikacyjny MPA – gr. B – Oświęcim (11-14.04.2013)

Grupa A: Naprzód Janów, Czarty Kraków, Cracovia Amatorzy, STV Katowice, Katowickie Byki
Grupa B: Vikings Oświęcim, Meksyk Tychy, Chemik Kędzierzyn-Koźle, Podhale Nowy Targ, Szerszenie Oświęcim

CZWARTEK 11.04
20:00 – 21:20 (B) Meksyk Tychy – Vikings Oświęcim

PIĄTEK 12.04
8:30 – 9:50 (A) Czarty Kraków – Katowickie Byki
11:40 – 12:55 (B) Chemik Kędzierzyn Koźle – Amatorzy Podhale Nowy Targ
13:05 – 14:20 (A) Cracovia Amatorzy – STV Katowice
14:30 – 15:45 (B) Szerszenie Oświęcim – Meksyk Tychy
15:55 – 17.10 (A) ADH Naprzód Janów – Czarty Kraków
17:20 – 18:35 (B) Vikings Oświęcim – Chemik Kędzierzyn Koźle
18:45 – 20:00 (A) Katowickie Byki – Cracovia Amatorzy
20:10 – 21:25 (B) Amatorzy Podhale Nowy Targ – Meksyk Tychy
21:35 – 22:50 (A) ADH Naprzód Janów – STV Katowice
23:00 – 00:15 (B) Vikings Oświęcim – Szerzenie Oświęcim

SOBOTA 13.04
9:00 – 10:15 (A) Cracovia Amatorzy – ADH Naprzód Janów
10:25 – 11:40 (B) Chemik Kędzierzyn Koźle – Szerszenie Oświęcim
11:50 – 13:05 (B) Amatorzy Podhale Nowy Targ – Vikings Oświęcim
13:20 – 14:35 (A) STV Katowice – Katowickie Byki
14:45 – 16:00 (A) Czarty Kraków – Cracovia Amatorzy
16:10 – 17:25 (B) Meksyk Tychy – Chemik Kędzierzyn Koźle
17:35 – 18:50 (B) Szerszenie Oświęcim – Amatorzy Podhale Nowy Targ
19:05 – 20:20 (A) Katowickie Byki – ADH Naprzód Janów
20:30 – 21:45 (A) STV Katowice – Czarty Kraków

NIEDZIELA 14.04
9:00 – 10:40 (PF1) A1 – B2
10:50 – 12:30 (PF2) B1 – A2
13:40 – 15:10 (F3) przegr. PF1 – przegr. PF2
15:20 – 17:00 (F1) wygr. PF1 – wygr. PF2

17:10 – 18:00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

W zakończonym w miniony weekend turnieju eliminacyjnym MPA – gr. B w Toruniu awans do MPA – gr. A uzyskały zespoły GKH Gdynia i Nesta Toruń (źródło: organizator).

Podobne artykuły


Dyskusja

Możliwość komentowania tego artykułu jest zablokowana.



Komentowanie jest zablokowane.

Wyszukiwanie


Ostatni mecz

21.04.2017 12:45 (Sosnowiec)
Nesta Toruń - Czarty Kraków 3:2

22.04.2017 09:00 (Sosnowiec)
Łotry Kraków - Czarty Kraków 2:3

22.04.2017 17:45 (Sosnowiec)
Czarty Kraków - MOHT Gdańsk 3:1

Najbliższy mecz

23.04.2017 11:00 (Sosnowiec)
Wolves Tychy - Czarty Kraków 7:2

Tabela II ligi ŚALH 2016/2017

M-ce Drużyna Mecze Punkty
1. Wolves Tychy 12 24
2. Cracovia Amatorzy 12 20
3. Czarty Kraków 12 13
4. Katowickie Byki 12 12
5. STV Katowice 12 10
6. Zagłębie Sosnowiec II 12 5
7. Chemik Kędzierzyn-Koźle - 0

więcej

Kalendarz Czartów Kraków

Wrzesień 2017

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Archiwum