Nieznaczna porażka w sparingu z Cracovia Amatorzy | Czarty Kraków
do poczytania...

Aktualności

Nieznaczna porażka w sparingu z Cracovia Amatorzy

img_0904 W czwartkowy wieczór rozegraliśmy drugi w przeciągu tygodnia sparing. Ponieśliśmy nieznaczną porażkę 4:3 po ciekawym meczu, w którym nawiązaliśmy walkę z faworyzowanym rywalem mimo kilku absencji w składzie (Łada, Nanke, Dziurkowski).

Przeciwnicy zaczęli mocno i w pierwszej tercji objęli prowadzenie 2:0. W drugiej odsłonie strzeliliśmy kontaktową bramkę i poszliśmy za ciosem, odnotowując kolejne dwa trafienia i tym samym, wychodząc na prowadzenie 2:3. W trzeciej części nie wykorzystaliśmy kilku dobrych okazji, a po indywidualnych błędach w ostatnich minutach straciliśmy dwie bramki.

Mimo porażki jesteśmy zadowoleni z naszej postawy – udowodniliśmy po raz kolejny, że jesteśmy wymagającym rywalem, a wynik spotkania z Cracovia Amatorzy na turnieju MPA gr. B w Oświęcimiu nie był przypadkiem. Oczywiście jest jeszcze sporo mankamentów w naszej grze do wyeliminowania, ale wierzymy, że idziemy w dobrym kierunku i pracujemy sumiennie, aby nasza dyspozycja w meczach ligowych była jeszcze lepsza.

Bramki zdobyli: Michał Kostrzewa (pierwsze trafienie w barwach Czartów Kraków, gratulujemy!), Filip DudekAndrzej Tuleja. Kolejny raz solidną dyspozycję potwierdził w bramce Grzegorz Sławecki, odnotowując wiele dobrych interwencji.

Czarty Kraków – Cracovia Amatorzy 3:4 (0:2, 3:0, 0:2)

Skład Czartów Kraków: Grzegorz Sławecki – Mateusz Szwachta, Andrzej Tuleja, Krzysztof Kozdronkiewicz, Marcin Bubka, Arkadiusz Opozda – Grzegorz Kozdęba, Filip Dudek, Michał Kostrzewa, Krzysztof Żak, Bartłomiej Cupiał – Marek Mosiądz, Tomasz Michalski, Tomasz Kaleta.